Wydarzenia
Otwarcie Ośrodka

14 lutego miało miejsce uroczyste otwarcie naszego ośrodka w nowej lokalizacji. W otwarciu uczestniczył wiceminister MSWiA Pan Tomasz Siemoniak, Dyrekcja Szpitala MSWiA, Dyrektor dr hab. n. med. Marek Durlik, Z-ca Dyrektora  dr n. med. Irena Walecka, Pracownicy medyczni MSWiA. Wśród zaproszonych gości był także Kierownik Krajowego Ośrodka Medycyny Hiperbarycznej dr n. med. Zdzisław Sićko, który wygłosił wykład o historii medycyny hiperbarycznej w Polsce i na świecie.

 


 
Nowa komora w Warszawie

Po pół roku od zamówienia dotarła z fabryki w Niemczech nowa komora hiperbaryczna. W dniu 7.X.2009 r komora hiperbaryczna STARMED 2200 została umieszczona w hali ośrodka hiperbarycznego. Oto nasza video i foto relacja z tego wydarzenia.

 Dim lightsDim lights

 
Zima - uwaga na CZAD

Zbliża się zima. Zima to czas wzmożonej pracy w naszym ośrodku. Odnotowujemy wiele nagłych przypadków zatruć tlenkiem węgla, których można uniknąć instalując w domu czujniki tlenku węgla. Pamiętajmy o dobrej wentylacji w pomieszczeniach ogrzewanych piecykami spalinowymi, przed kąpielą wietrzmy łazienki.

 


Nasz Ośrodek

9.jpg
4.jpg

Sonda

Oceń naszą nową strone?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości